Rangos Grupė

Nauji Kotedžai Vilniuje

Nekilnojamo turto rinkoje esame jau ne vienerius metus, tačiau tik šiemet gimė mintis projektus apjungti į vieną, mūsų pirkėjui patogiausia ir priimtiniausia rangosgrupe.lt erdvę. Įmonės siekis – diegti vis inovatyvesnius sprendimus, lemiančius energinį naudingumą, taupumą bei gyvenimo komfortą. Įmonės plėtoti projektai pasižymi šiuolaikiškais sprendimais, moderniu dizainu, patogiu ir ergonomišku išplanavimu.

Rangos Grupe

Mūsų vizija

Siekiame, kad vardas UAB „Rangos grupė” simbolizuotų išpildytus pažadus ir pranoktų lūkesčius, todėl keliame sau tik aukščiausius reikalavimus. Esant poreikiui, mūsų specialistai patars namų įrengimo bei dizaino klausimais. Mūsų vizija – naujakuriai be rūpesčių.

Rangos Grupe

MŪSŲ PRANAŠUMAI

Reikšmė

Rangos Grupe

Mes visada ieškome geriausio sprendimo, siekiame didžiausio balo ir didžiausios vertės.

Patikimumas

Rangos Grupe

Mes darome tai, ką pažadėjome, ir mes nesuteikiame to, ko negalime įvykdyti. Kiekvienas darbuotojas yra atsakingas už jo žodžius ir veiksmus tiek klientams, tiek vadovams ir kolegoms.

Bendradarbiavimas

Rangos Grupe

Visi kartu siekiame bendro tikslo. Kai mes bendraujame su savo klientais, atkreipiame dėmesį į jų poreikius, todėl siūlome tik optimalius sprendimus.

Rezultatams pasiekti

Rangos Grupe

Bet kuri iš mūsų veiklos krypčių yra skirta konkrečiam tikslui, nesuteikiame laiko dirbui, kuris nesukria vertės.

Profesionalumas

Rangos Grupe

Didžiausią įmonės vertę yra kompetentingi darbuotojai. Mes efektyviai sprendžiame iššūkius, su kuriais susiduriame.