Kotedžas – K.Rusecko 29

Detali informacija
Plotas 121,39 kv.m
Sklypo plotas 2.43 arai
Aukštų skaičius 2
Pilna apdaila Eur
Parduota Laisvas

LAIKANČIOS KONSTRUKCIJOS – poliniai pamatai ir monolitinis gelžbetoninis rostverkas. Akyto betono plytų mūro sienos ir surenkamos g/b perdangos plokštės.

IŠORINĖS SIENOS, – išorinių sienų mūras 25 cm storio iš akyto betono plytų, apšiltinimas EPS70 20 cm polistireniniu putplasčiu gero gamintojo ŠILPUTA ( ne Lenkiškas).

FASADO APDAILA –Sertifikuotas Vokiškas KREISEL dekoratyvinio tinko fasadas, Vokiškas MUHR klinkeris.

VIDINĖS SIENOS ir PERTVAROS – Sienos tarp butų – akyto betono mūras 40 cm ir 5cm garso izoliacija. Tarp būtinių sienų, pertvarų ir lauko sienų vidinės pusės paviršius – tinkas, nuglaistytas, nudažytos sienos.

PERDANGOS – Surenkamos TERIVA. Perdangos TERIVA – tai sijų ir blokelių perdangos, kurios susideda iš lengvų gelžbetonio sijų su erdvine plieno santvara, tuščiavidurių betoninių ar EPS blokelių bei monolitinio betono, kuris yra liejamas statybos aikštelėje.

STOGAS – dviejų šlaitų, apšiltintas geriausios kokybės Vokišku uždaru poru poliretano putomis BASF PU, taip pat papildomai apšiltintos lubos PAROC Extra 5cm vata. Stogo danga-Suomiška RUUKKI profiliuota skarda pilkos spalvos su vandens nutekėjimo sistema. RUKKI suteikia 30 metų techninė garantija.

LANGAI IR PALANGĖS – Plastikiniai langų rėmai. Bent vienas langas kambaryje varstomas dviem kryptimis. Vidaus palangės nemontuojamos.

DURYS – įėjimo į butą durys plastikinės, su viena spyna, varčia. Vidinės buto durys bei staktos neįrengiamos.

GRINDYS – grindys užbetonuotos, apšiltintos putų polistirolu 15 cm

ŠILDYMAS – dujinis. Grindinis šildymas išvedžiotas pirmame ir antrame aukšte. Įrengtas Itališkas dujinis katilas su momentiniu karšto vandens paruošimu. Suteikiama 5 metų garantija.

ELEKTRA – Buto viduje įrengtas elektros skydelis, kuriame sumontuoti automatiniai jungikliai. Name išvedžioti elektros laidai, įrengtos rozetės ir šviesos jungikliai.

VĖDINIMAS – Išvedžiota rekuperacinė sistema, NEMOKAMAI pajungsime jūsų išrinktą rekuperatorių.

NUOTĖKŲ TINKLAI – įrengiami buitinių nuotekų stovai. Nuotekų vamzdžiai pajungti prie santechnikos įtaisų.

VANDUO – įrengti vietiniai gręžiniai sujungti į viena užžiedintą vandentikio sistemą.

VANDENTIEKIS – name įrengti šalto ir karšto vandentiekio stovai. Vamzdžiai su aklėmis privedami iki virtuvės patalpų. Karšto ir šalto vandens vamzdžiai pajungti prie santechnikos įtaisų.

SANTECHNIKA – Sumontuoti santechnikos prietaisai, dušo kabinos ir vonia. Įrengti du VILLEROY & BOCH SUBWAY 2.0 klozetai su automatiniais nusileidimo dangčiais SOFT CLOSING.

AUTOMOBILIO SAUGYKLOS – prie kiekvieno namo numatytos dvi parkavimo vietos Jūsų automobiliams.

TERASA – Įrengta 20m2 terasa iš impregnuotos ir perforuotos terasų dangos.